KOUPACÍ SUDY-SETY S ELEKTRICKÝM OHŘEVEM

Koupací sud 800 L - set s el. ohřevem

Kapacita sudu je 800 litrů vody a je určen až pro 2 osoby. Sklolaminátová lázeň je hygienická a velmi snadno se čistí a udržuje. Sada připravená k použití zahrnuje: sklolaminátovou vanu, základní rám, dřevěné obložení, odtokový systém, el.ohřívač 3kW, skříň filtračního systému, filtrační kuličky, bezpečnostní plot. Pro úsporu energie doporučujeme doobjednat izolaci sudu, izolaci skříně filtračního systému a izolační kryt. Možno doobjednat další příslušenství z nabídky Příslušenství ke koupacím sudům Záruka (měsíců): 36 Doplňující informace: Prezentované fotografie jsou pouze ilustrační. 

61 886,00 Kč

Koupací sud 1000 L-set s el.ohřevem

Kapacita je 1000 litrů vody a je určena pro 5 osob. Sklolaminátová lázeň je hygienická a velmi snadno se čistí a udržuje. Sada připravená k použití zahrnuje: sklolaminátovou vanu, základní rám, dřevěné obložení, odtokový systém, el.ohřívač 3kW, skříň filtračního systému, filtrační kuličky, bezpečnostní plot. Pro úsporu energie doporučujeme doobjednat izolaci sudu, izolaci skříně filtračního systému a izolační kryt.  Možno doobjednat další příslušenství z nabídky Příslušenství ke koupacím sudům Záruka (měsíců): 36 Doplňující informace: Prezentované fotografie jsou pouze ilustrační . 

69 410,00 Kč

Koupací sud 1100 L - set s el.ohřevem

 Kapacita hot-tubu je 1100 litrů vody a je určen až pro 4 osoby. Sklolaminátová lázeň je hygienická a velmi snadno se čistí a udržuje. Sada připravená k použití zahrnuje: sklolaminátovou vanu, základní rám, dřevěné obložení, odtokový systém, el.ohřívač 3kW, skříň filtračního systému, filtrační kuličky, bezpečnostní plot. Pro úsporu el.energie doporučujeme dokoupit izolaci sudu, izolaci skříně filtračního systému a izolační kryt.  Možno doobjednat další příslušenství z nabídky Příslušenství ke koupacím sudům Záruka (měsíců): 36 Doplňující informace: Prezentované fotografie jsou pouze ilustrační. 

69 410,00 Kč

Koupací sud 1200 L - set s el.ohřevem

Kapacita sudu je 1200 litrů vody a je určena pro 5 osob. Sklolaminátová lázeň je hygienická a velmi snadno se čistí a udržuje. Sada připravená k použití zahrnuje: sklolaminátovou vanu, základní rám, dřevěné obložení, odtokový systém, el.ohřívač 3kW, skříň filtračního systému, filtrační kuličky. Pro úsporu energie doporučujeme dokoupit izolaci sudu, izolaci skříně filtračního systému a izolační kryt.  Možno doobjednat další příslušenství z nabídky Příslušenství ke koupacím sudům Záruka (měsíců): 36   Doplňující informace: Prezentované fotografie jsou pouze ilustrační.  

69 420,00 Kč

Koupací sud 1500L - set s el.ohřevem

Kapacita sudu je 1500 litrů vody a je určena pro 6 osob. Sklolaminátová lázeň je hygienická a velmi snadno se čistí a udržuje. Sada připravená k použití zahrnuje: sklolaminátovou vanu, základní rám, dřevěné obložení, odtokový systém, el.ohřívač 3kW, skříň filtračního systému, filtrační kuličky. Pro úsporu el.energie doporučujeme dokoupit izolaci sudu, izolaci skříně filtračního systému a izolační kryt.Možno doobjednat další příslušenství z nabídky Příslušenství ke koupacím sudům Záruka (měsíců): 36   Doplňující informace: Prezentované fotografie jsou pouze ilustrační.  

Cena od 76 890,01 Kč

Koupací sud 1600 L - set s el.ohřevem

Kapacita sudu je 1600 litrů vody a je určena pro 8 osob. Sklolaminátová lázeň je hygienická a velmi snadno se čistí a udržuje. Sada připravená k použití zahrnuje: sklolaminátovou vanu, základní rám, dřevěné obložení, odtokový systém, el.ohřívač 3kW, skříň filtračního systému, filtrační kuličky. Pro úsporu el.energie doporučujeme dokoupit izolaci sudu, izolaci skříně filtračního systému a izolační kryt. Možno doobjednat další příslušenství z nabídky   Příslušenství ke koupacím sudům  Záruka (měsíců): 36   Doplňující informace: Prezentované fotografie jsou pouze ilustrační.  

87 340,00 Kč

Koupací sud 1650 L (akrylátový) set s el.ohřevem

Kapacita je 1650 litrů vody a je určena pro 4-6 osob. Sklolaminátová lázeň je hygienická a velmi snadno se čistí a udržuje. Sada připravená k použití zahrnuje: sklolaminátovou vanu, základní rám, dřevěné obložení, odtokový systém, el.ohřívač 3kW, skříň filtračního systému, filtrační kuličky. Pro úsporu el.energie doporučujeme dokoupit izolaci sudu, izolaci skříně filtračního systému a izolační kryt. Možno dokoupit přílušenství jako je např. bublinkový systém, světlo apod.:  Příslušenství ke koupacím sudům Záruka (měsíců): 36 Doplňující informace: Prezentované fotografie jsou pouze ilustrační. 

93 027,00 Kč

Koupací sud 1700 L set s el.ohřevem

Kapacita hot-tubu je 1700 litrů vody a je určen pro 6 osob. Sklolaminátová lázeň je hygienická a velmi snadno se čistí a udržuje. Sada připravená k použití zahrnuje: sklolaminátovou vanu, základní rám, dřevěné obložení, odtokový systém, el.ohřívač 3kW, skříň filtračního systému, filtrační kuličky. Pro úsporu el.energie doporučujeme dokoupit izolaci sudu, izolaci skříně filtračního systému a izolační kryt.  Můžete také objednat:  Příslušenství ke koupacím sudům Záruka (měsíců): 36 Doplňující informace: Prezentované fotografie jsou pouze ilustrační.  

84 700,00 Kč

K Koupací sud 2300 L - set s el.ohřevem

Kapacita hot tubu je 2300 litrů vody a je určen pro 10 osob. Sklolaminátová lázeň je hygienická a velmi snadno se čistí a udržuje. Sada připravená k použití zahrnuje: sklolaminátovou vanu, základní rám, dřevěné obložení, odtokový systém, el.ohřívač 3kW, skříň filtračního systému, filtrační kuličky. Pro úsporu el.energie doporučujeme dokoupit izolaci sudu, izolaci skříně filtračního systému a izolační kryt. Možno dokoupit přílušenství jako je např. bublinkový systém, světlo,  apod. :Příslušenství ke koupacím sudům    Záruka (měsíců): 36 Doplňující informace: Prezentované fotografie jsou pouze ilustrační.

93 896,00 Kč