MODULÁRNÍ DOMKY

Vyrábíme různé velikosti vnitřních prostor modulárních domů ze sušeného borového dřeva. Krása přírodního dřeva vytváří prostor pro vaši individuální, vysoce kvalitní wellness oázu, ubytování na dovolenou nebo ideální domácí kancelář. Tyto modulární domy mohou být navrženy s různými stěnami: velké panoramatické skleněné stěny umožňují krásný výhled a zaplavení přirozeného světla. Stěna s ochranou proti slunečnímu záření se skleněnými a stěnovými panely vytvoří útulné domácí prostředí. Modulární domy pojmou 2 až 20 lidí, v závislosti na velikosti domu.

V závislosti na rozměrech modulárního domu, ve standardní sadě včetně stěn modulárního domu, střechy pokryté asfaltovými střešními membránami a podlahy. Výška modulárních domů je 3180 m. Velikosti modulárního domu se pohybují od 4,0 m2 do 24 m2 a více. Kromě toho nabízíme řadu volitelného příslušenství. Může to být potrubí na dešťovou vodu, dřevěné žaluzie. Dům k zákazníkovi je dodáván zabalený na paletě (paletách); pro snadné sestavení je k dispozici příručka založená na obrázcích. 


Materiály použité pro výrobu:

 Z borovice se vyrábějí modulární domy. Dřevo je dodáváno od světově známého výrobce Storaenso. Dodané dřevo bylo licencováno s certifikáty FSC a PEFC.   

Modulární domy mají dveře s dvojitým zasklením ve francouzském stylu vyrobené z borovicového lepeného dřeva.  Sada dveří se skládá z rámu dveří, dveřního křídla, 2 skleněných jednotek, 2 nastavitelných závěsů, zámku a kliky. Modulární domovní dveře jsou pevné, proto nepraskají ani se nekřiví. 


Střecha 

Pro modulární střešní krytinu domu se používá výrobce Icopal SBS modifikované asfaltové střešní fólie vyztužené skleněnými vlákny 100 g / m². Produkt je povrchově upraven minerálními granulemi. Modifikace SBS dodává membránám pružnost, aplikační sílu a trvanlivost. Hlavní vlastnosti asfaltových střešních fólií: 

- BMI zaručeno 10 let

- Testováno podle normy EN 13707 

- Tloušťka přibližně: 3 mm.

- Odolný 

- Hermetický 

- Zpomalovač hoření 

- Minimalizujte solární zisk (UV ochrana) 

- Zabraňte tepelným ztrátám 

- Nepropustný pro déšť, sníh a krupobití 

- Odolný proti větru, mrazu a vlhkosti

- Odolný vůči teplotním výkyvům 

- Udržujte dlouhotrvající barvu 

- Izolujte před deštěm a krupobitím 

- Zabraňte růstu plísní, lišejníků a rostlin 


Okna a posuvný systém 

Modulární domy mají dveře s dvojitým zasklením ve francouzském stylu vyrobené z borovicového lepeného dřeva. Sada dveří se skládá z rámu dveří, dveřního křídla, 2 skleněných jednotek, 2 nastavitelných závěsů, zámku a kliky. Modulární domovní dveře jsou pevné, proto nepraskají ani se nekřiví. 

Volba výroby hliníku Alutech (Bělorusko) profil. Posuvné části jsou uloženy v hliníkových rámech, takže celá konstrukce je stabilní a na horní skleněnou část lze použít sklo o průměru 6 mm. Konstrukce kola je připevněna k hliníkovému profilu a má vertikální a horizontální nastavení, což zajišťuje extrémně snadný pohyb pohyblivých částí. Odtokové kanály chrání před nahromaděnou vlhkostí před vstupem do vnitřku konstrukce. Těsnicí kartáče zabraňují pronikání srážek a prachu do konstrukce a tlumí vibrace pohybujících se částí od větru. Všechny pohyblivé části lze velmi snadno vyjmout a nasadit na místo, takže není obtížné čistit sklo zvenčí. Celé sklo ve vitríně je zevnitř zalisováno speciálními hliníkovými lištami.


Dveře

Modulární domy mají dveře s dvojitým zasklením ve francouzském stylu vyrobené z borovicového dřeva spojeného prsty. Sada dveří se skládá z rámu dveří, dveřního křídla, 2 skleněných jednotek, 2 nastavitelných závěsů, zámku a kliky. Modulární domovní dveře jsou pevné, proto nepraskají ani se nekřiví. 
Modulární domy mají dveře s dvojitým zasklením ve francouzském stylu vyrobené z borovicového lepeného dřeva. Sada dveří se skládá z rámu dveří, dveřního křídla, 2 skleněných jednotek, 2 nastavitelných závěsů, zámku a kliky. Modulární domovní dveře jsou pevné, proto nepraskají ani se nekřiví.