GRILOVACÍ DOMKY


Grilovací domky navazující na starou skandinávskou tradici - Grill Cabins ("grillhytte" - norský nebo "grillkåta" švédský), také běžně známé jako BBQ nebo Hobbit Huts, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly neuvěřitelný kulinářský zážitek po celý rok.

Budete ohromeni útulnou a magickou atmosférou, kterou vytváří. Grilovací domky se vyrábí z vysoce kvalitních sušených zaoblených desek z borového dřeva, umožňuje rodinám a přátelům shromáždit se na jedinečném místě a objevit štěstí při společném trávení času. 

Vzrušující proces grilování, ochutnávky lahodných jídel, hraní her a hudby, vyprávění příběhů a sdílení radosti a potěšení navzájem. Žádné špatné počasí nezabrání tomu, aby se člověk pobavil v tomto útulném prostředí. 

Lidé milují šestiúhelníkový nebo osmiboký tvar chatek a často je používají jako zahradní přístřešky, letní rezidence, dílny, rybářské chaty, kempy, restaurace, vánoční chatky a k mnoha dalším účelům.


Naše grilovací domky pojmou až 30 osob, v závislosti na velikosti. Velikost  se pohybuje od 4,5 m2 do 25 m2 a více. K zákazníkovi jsou dodávány zabalené na paletě (paletách); pro snadné sestavení je k dispozici příručka založená na obrázcích. 


Typy grilovacích domků:

  - Standardní grilovací domek

Sada Standard  se dodává s rovnými 45 mm stěnami, samostatnými podlahovými a střešními panely o tloušťce 18 mm. Sada obsahuje také otevírání a pevná okna s dvojitým zasklením, dveře z borového dřeva, standardní šestihranné nebo osmihranné grilování (v závislosti na zvolené velikosti kabiny) vybavené dřevěným stolem kolem něj, výsuvným komínem, dřevěnými lavicemi a sedáky.

 - Exkluzivní(luxusní) grilovací domky

Aby byla splněna i ta nejnáročnější očekávání je  použito pouze nejkvalitnější borové dřevo a technika, jsou navrženy a zkonstruovány exkluzivní grilovací domky. Tento model se vyrábí se šikmými stěnami o tloušťce 45 mm, silnějšími podlahovými panely o průměru 28 mm a samostatnými 18 mm střešními panely pokrytými bitumenovým šindelem. Sada obsahuje také dvojitá okna a pevná okna, dveře z borového dřeva, luxusní gril s dřevěným stolem kolem, roztažitelný komín, dřevěné lavice a sedáky. 


Materiály použité pro výrobu 

Útulný grilovací domek je vyroben z obnovitelných evropských borovic, které patří mezi komerčně nejdůležitější druhy stromů oceňovaných pro své dřevařské kvality po celém světě. Borovice lehká s pravidelnou strukturou, ceněná pro svou příjemnou vůni. Borovice jsou hustší, pryskyřičné, a proto odolnější než smrk. 

Borové dřevo je flexibilní, vhodné pro tepelné a chemické úpravy, a proto je široce používáno ve stavebnictví a nábytkářském průmyslu. U grilovacích domků se používá pouze ta nejlepší kvalita z borového dřeva. Nejmodernější rentgenová technologie a technologie automatického třídění vybírá nejlepší surovinu. 

Pro zastřešení  se používá kritina výrobce Icopal  120 g / m² vyztužené bitumenové šindele. Modifikace SBS dodává membránám šindelů flexibilitu, aplikační pevnost a trvanlivost. 


 Podlaha

 Podlaha grilovací kabiny je vyrobena z nejkvalitnějších samostatných panelů z borového dřeva o tloušťce 18 mm nebo 28 mm v závislosti na zvoleném typu kabiny, je pevná a rovnoměrná a poskytuje stabilní základnu. Lavičky

Každá kabina má vnitřní lavice vyrobené z vynikajícího borového dřeva, které jsou ideální pro relaxaci v útulné atmosféře. Některé z laviček lze rozložit na spaní. Polštáře sedadel pro lavice jsou standardem a poskytují větší pohodlí.  

Okna

Domek má okna  s dvojitým zasklením a pevná okna, která zajišťují přenos světla  a minimální tepelné ztráty směrem ven. Okna si zachovávají hermetické vlastnosti a poskytují dlouhou životnost. Jako dekorativní prvky jsou na okna zvenčí připevněny tenké dřevěné přepážky. Tyto přepážky lze snadno odstranit pro malování nebo je možné je úplně vynechat, pokud to preferujete.


Dveře

Grilovací domek má dveře z vícevrstvého lepeného borového dřeva s šestiúhelníkovým dvojitým zasklením. Okno poskytuje více světla a slouží jako dekorační prvek. Sada dveří se skládá z rámu dveří, dveřního křídla, šestiúhelníkového okna, nastavitelných pantů, zámku a dřevění kliky. Zárubně se vyrábějí o tloušťce 65 mm.  Typy sad BBQ 

Máme k dispozici tři různé typy grilování. Všechny jsou práškově potaženy žáruvzdorným materiálem a dodávány s nerezovými rošty a stojany na hrnce. BBQ grily jsou velmi kvalitní a vypadají skvěle. Gril a komín se snadno sestavují, používají a udržují. Gril lze ohřívat dřevem nebo uhlím. Kromě ohřevu lze jídlo grilovat, udit nebo vařit na otevřeném ohni.


- Standardní sada BBQ - vyrobená z oceli válcované za studena a dodává se se 6 nebo 8 výsuvnými stoly z borovice. 


- Luxusní sada BBQ - BBQ je vyrobeno z oceli COR-TEN (skupina ocelových slitin) a komín z pozinkované oceli a je dodáván se 6 hraným borovicovým stolem. 

- Flame BBQ Set - BBQ je vyrobeno z oceli válcované za studena a je dodáváno se 6 hraným kulatým borovým stolem. 
- Velká  BBQ sada - BBQ je vyrobena z oceli válcované za studena a je dodávána se 6 hraným kulatým borovým stolem. Úhlopříčka grilu 770 mm.