KEMPINGOVÉ DOMKY

Zahradní stylové domky

Krásný pavilon je ideálním místem pro venkovní večeři s rodinou, zahradní párty s přáteli nebo jen krátkou přestávku u šálku čaje. Vyrábíme pavilony různých velikostí a tvarů. Velikosti se pohybují od 9,2 m2 do 16,5 m2 a pojme najednou 12 až 21 osob.

Pavilony jsou vybírány pro svá velká pěkná okna, která nejen že dělají místo velmi světlým a útulným, ale také umožňují pohled do krásného okolí.

Modely pavilonu 9,2 m2 (šestiúhelníkový tvar), 14,9m2 (osmiboký tvar) a 16,5 m2 (osmiboký tvar) ve standardní sadě obsahuje: zaoblené borovicové desky o tloušťce 45 mm, samostatné 18 mm střešní panely pokryté bitumenovými šindele, 18 mm podlaha panely, otevírací a pevná okna s dvojitým zasklením, dveře s dvojitým zasklením ve francouzském stylu s dřevěnou rukojetí a zámkem, Standard BBQ a komínová SET, vybavené stolem a lavicemi kolem něj. Lavice jsou dodávány s polštáři  a některé z nich lze pro větší pohodlí rozložit.

Pavilon o rozloze 10 m2, odlišný od ostatních modelů, je vyroben z rovných borovicových desek bez zaoblení. Tloušťka stěny je 45 mm a má osmiboký tvar. Na rozdíl od ostatních modelů je tento model dodáván bez BBQ SET a laviček.

Ve standardní sadě pavilonu o rozloze 10 m2 jsou zachovány: 45 mm stěnové panely, otevírací a pevná okna s dvojitým zasklením, samostatné 18 mm střešní panely pokryté asfaltovým šindelem, silnější podlahové panely 28 mm, francouzské dveře s dvojitým zasklením s dřevěnou rukojetí a zámek.

Pro pavilony, které jsou dodávány s grily, nabízíme grilovací stoly a bezpečnostní jiskrové ploty. Pro oba druhy pavilonů nabízíme některé doplňky, jako jsou sobí kůže, zásuvky a květináče.


Materiály požité k výrobě: 

Borové dřevo a a bitumenové šindele

Pro zastřešení pavilonu se používají vysoce kvalitní finské asfaltové šindele. Horní vrstva membrán je pokryta minerálními granulemi. Odstín granulí je získáván z přírodních materiálů, proto je zaručena extrémně dlouhotrvající barva šindele. Spodní vrstva šindele je pokryta lepivým bitumenem. Na slunečním světle se překrývající se šindele navzájem lepí a tvoří hydroizolační vrstvu, která zajišťuje vynikající odolnost střechy proti zatékání.

Pavilony jsou vyráběny z borového vysušeného dřeva. Původem dřeva jsou lesy pobaltských a skandinávských zemí. Některý hotový materiál je dodáván z různých továren Storaenso. Dřevo je přesně řezáno a tříděno podle vlastností dřeva, což nám umožňuje uvádět na trh výrobky vynikající kvality.Kempingové kokony

Kempingový kokon, známý také jako Glamping Pod, je skvělou volbou pro venkovní bydlení. Poskytuje útulné, pohodlné a prostorné ubytování až pro 4 až 6 osob. Jeho výjimečný tvar zapadá do krajiny, díky čemuž pohled vypadá velmi přirozeně a přitažlivě.

Kempingový kokon umožňuje lidem užít si skvělou přírodu, proto si je velmi často vybírají majitelé kempů a organizátoři hudebních festivalů, kteří se snaží svým zákazníkům poskytnout sofistikovanější a pohodlnější typ stanu.

Také Kempingový kokon lze perfektně využít pro krásnou zahradu nebo penzion, letní sídlo, domácí kancelář, dílnu, rybářskou chatu, chatu na pláži, místo pro volný čas nebo domeček pro děti.

Kempingový kokon je vyroben z nejkvalitnějších materiálů a skutečně představuje jedinečné ubytování a poskytuje neuvěřitelný zážitek z volného času.

Typy kempingových kokonů

Vyrábíme 2 typy kempových kokonů: standardní a luxusní izolované.

- Standardní

Standardní kokony se vyrábějí s tloušťkou stěny 46 mm, šířkou 2,4 m (což umožňuje dodávku kompletně postaveného kokonu  nákladním vozem z továrny na konečné místo určení) a 3,0 m (které je třeba dodat jako stavebnici) , ale je prostornější a poskytuje možnost mít uvnitř WC / sprchu). Standardní kokony lze vyrábět od délky 3 m do 5,9 m.


- Luxusní izolované kokony

Vyrobeno z borového dřeva se zateplenou strukturou; Luxusní izolované kokony jsou navrženy tak, aby byly pohodlné v různých klimatických podmínkách. Zajišťují pohodlí i když je venku zima. Luxusní izolované kokony, na rozdíl od standardních kokonů, mohou mít dveře ve francouzském stylu nejen v přední části, ale také na boční stěně podstavce. Luxusní izolované kokony mohou mít šířku 2,4 m a 3,25 m a délku od 3,0 do 5,9 m. Typy o šířce 2,4 m lze tedy kompletně dokončit v továrně a dodat na místo určení a o šířce 3,25 je nutné je sestavit na určeném místě(jsou dodávány jako stavebnice)


Materiály použité pro výrobu

Kokony jsou vyráběny z termo dřeva nebo borového dřeva. K výrobě se používají pouze nejkvalitnější severoevropské borovice. Borovice je lehká s pravidelnou strukturou, ceněná pro svou příjemnou vůni. Borovice jsou hustší, pryskyřičné, a proto odolnější než smrk. Borové dřevo je flexibilní, vhodné pro malování, a proto je tak široce používáno. Termodřevo se vyrábí pomocí vysoké teploty a páry. V důsledku procesu tepelné úpravy dřeva se zlepší rozměrová stabilita, biologická trvanlivost a izolační vlastnosti. Pro zastřešení používáme asfaltové šindele  společnosti Icopal , na které se poskytuje 10letá záruka. Kempingové sudy

Kempingové sudy jsou velmi populární produkt kempování, zejména v regionech Francie, Itálie a Německa. To je pravděpodobně způsobeno tvarem , který je jako náznak jejich kulturního dědictví.

Dřevo na výrobu sudů vyrábíme ze sušeného certifikovaného borového dřeva o tloušťce stěny 46 mm. Naše sudy jsou o šířce 3,0 ma délce 4,8 m nebo 5,9 m. Tento kempový produkt je poměrně prostorný model, který umožňuje zákazníkovi mít všechno (ložnice, WC a jídelna) v jedné chatě a cítit se pohodlně.

Standardní sada obsahuje: dřevěný sud, stahovací pásky z nerezové oceli, terasu 0,2 m (lze mít i delší terasu nebo vůbec bez terasy), střecha pokrytá finálním bitumenovým šindelem v barvě dle vašeho výběru (dostupné barvy: červená, zelená , černé nebo šedé), dřevěné dveře z temperovaným šestihranným oknem s dvojitým zasklením, dřevěnou rukojetí a zámkem a na zadní straně hlavně namontované okno s podstavcem.

Jelikož se jedná o výrobek o šířce 3 m, lze jej dodat pouze jako stavebnici. Pro snadné sestavení je k dispozici manuál s vizuály.

Standardní sada obsahuje: dřevěný sud, stahovací pásky z nerezové oceli, terasu 0,2 m (lze mít i delší terasu nebo vůbec bez terasy), střecha pokrytá finálním bitumenovým šindelem v barvě dle vašeho výběru (dostupné barvy: červená, zelená , černé nebo šedé), dřevěné dveře s temperovaným šestihranným oknem s dvojitým zasklením, dřevěnou rukojetí a zámkem a na zadní straně hlavně namontované okno s podstavcem.

Jelikož se jedná o výrobek o šířce 3 m, lze jej dodat pouze jako stavebnici. Pro snadné sestavení je k dispozici manuál s vizuály.


Kempingové autobusy


Kempingový autobus, který kdysi vytvořil náš tým, zachytil myšlenku karavanů, tak populárních samostatných obytných přívěsů, které obsahovaly postele, kuchyň, jídelní a skladovací prostory. Jednoduše jsme se vrátili k tomu, co bylo dávno vytvořeno a vylepšeno, a navrhli jsme vlastní verzi .

Kempingové autobusy, které jsou často vybírány pro atraktivní design a prostor navíc, jsou vyráběny z borovicového nebo termodřeva o tloušťce stěny 46 mm. Dřevo je dodáváno od světově známého výrobce Storaenso. Dodané dřevo bylo licencováno s certifikáty FSC a PEFC .

Pro zastřešení autobusů Camping Bus se používáme výrobce Icopal SBS modifikované asfaltové šindele vyztužené 120 g / m². Modifikace SBS dodává membránám šindelů flexibilitu, aplikační pevnost a trvanlivost. Zajišťuje také vynikající odolnost střechy proti úniku.

V závislosti na zvolené velikosti; Může se v něm usadit až 6-8 lidí. Vyrábějí se o šířce 2,3 m, což umožňuje dodávku kompletně vyrobeného produktu nákladním vozem z továrny na konečné místo určení. Zákazník však může produkt zakoupit také jako SADU-stavebnici a může jej sestavit ve výchozím umístění podle pokynů uvedených v příručce.

Vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů, díky designu a ergonomii, Kempingové autobusy skutečně představují tak známé karavany, které bezdůvodně zůstávají tak populární po celém světě.